Benq RD240Q 24.1" 2560x1600 LED 16:10 IPS Programming Monitor Dark Grey/HDMI, DP, USB | Benq
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 522.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gross width (mm) | 533.00 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Benq |
| Tare weight (kg) | 2.60 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: benq rd240q 241, 9hllxlatbe, benq, monitorid

